В Україні підвищили зарплати бюджетникам: хто отримає збільшені виплати з 1 лютого

Автор: Шевченко Лилия

В Україні працівникам бюджетної сфери з 1 лютого 2022 року збільшать заробітну плату. Названо категорії бюджетників, які отримуватимуть більше за свою нелегку працю.

В Україні підвищили зарплати бюджетникам: хто отримає збільшені виплати з 1 лютого - today.ua

У державному бюджеті на 2022 рік заплановано підвищення посадових окладів працівникам структур та підрозділів МВС України. На фінансування цієї програми було закладено 2,8 мільярда гривень. Із них близько 1 мільярда гривень піде на збільшення зарплат працівникам національної поліції.

З 1 лютого 2022 року збільшать заробітну плату правоохоронцям усіх категорій на 10%. До них належать поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, рятувальники, працівники міграційної служби тощо.

"Головний підхід - підвищувати зарплати та виплати необхідно системно та планово, ґрунтуючись на досягненні конкретних результатів роботи", - зазначив голова Міністерства внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні підвищили зарплати бюджетникам: хто отримає збільшені виплати з 1 лютого За словами міністра, пріоритетним напрямком у його роботі на посаді глави МВС є належне грошове забезпечення всіх категорій правоохоронців.

Нагадаємо, в Україні з 1 лютого усунули від роботи всіх невакцинованих працівників. Українцям, які відмовилися робити щеплення від коронавірусу, розповіли, що буде з їхнім стажем, зарплатами та лікарняними.