В Україні підвищили зарплату медикам: скільки зароблятимуть лікарі з січня 2022 року

Автор: Шевченко Лилия

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про підвищення заробітної плати медиків. Оклади лікарів та медсестер значно зростуть із січня 2022 року.

В Україні підвищили зарплату медикам: скільки зароблятимуть лікарі з січня 2022 року - today.ua

Мінімальна заробітна плата лікаря в Україні з 1 січня 2022 року становитиме 20 000 гривень на місяць. Такий самий мінімальний оклад Кабмін встановив для професіоналів із вищою немедичною освітою, яких допущено до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я. Відповідну ухвалу члени українського Уряду затвердили на засіданні 12 січня 2022 року.

"Розмір нарахованої заробітної плати за повністю виконану місячну (годинну) норму праці встановлюється на рівні не менше 20 тис. гривень для лікарів (крім лікарів-інтернів) та професіоналів з вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я", – йдеться у тексті прийнятої Кабміном постанови.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні підвищили зарплату медикам: скільки зароблятимуть лікарі з січня 2022 року Заробітну плату на рівні не менше 13,5 тисячі гривень з січня поточного року отримуватимуть фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Нагадаємо, раніше Державне управління справами оприлюднило дані про заробітну плату президента Володимира Зеленського, чиновників найвищого ешелону влади в Україні та народних депутатів. Скільки одержують за свою роботу в керівництві держави?