В Україні подорожчало житло на вторинному ринку: які квартири користуються попитом

Автор: Шевченко Лилия

Вартість квартир на вторинному ринку в Україні за рік зросла майже на 15%. Причиною подорожчання стала не лише загальна інфляція у країні, а й підвищений попит. Українці з різних причин почали скуповувати одно- та двокімнатні квартири.

В Україні подорожчало житло на вторинному ринку: які квартири користуються попитом - today.ua

Лише у грудні 2021 року однокімнатні квартири в Україні на вторинному ринку подорожчали на 1,6%, вартість квадратного метра сягнула $1519. Двокімнатні зросли у ціні на 1,8% порівняно з листопадом 2021 року, до $1344 за квадратний метр житла.

Якщо порівнювати середню вартість "вторинки" у Києві у грудні 2021 року з аналогічним періодом 2020 року, то різниця залишає 14,7%. В Україні подорожчало житло на вторинному ринку: які квартири користуються попитом Оскільки найактивніше українці купували на вторинному ринку квартири, що складаються з однієї чи двох кімнат, то вартість 3-кімнатного житла у грудні 2021 року залишилася майже незмінною, ціна за квадрат у середньому становить $1250.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними аналітиків, найбільший попит серед українців має житло в ціновому діапазоні від 50 до 70 тисяч доларів. На другому місці опинилися бюджетні квартири вартістю до 30 тисяч доларів. На третьому за популярністю на ринку нерухомості користувалися квартири за ціною від 30 до 50 тисяч доларів.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Нагадаємо, українцям розповіли, коли у 2022 році настане найбільш вдалий період для продажу та купівлі квартири.