В Україні подорожчали гречка, макарони і соняшникова олія

В Україні з наближенням осені почали стрімко дорожчати продукти харчування на ринках і в супермаркетах. Лідерами подорожчання у другій половині серпня 2021 року стали гречка, макаронні вироби і соняшникова олія.

В Україні подорожчали гречка, макарони і соняшникова олія - today.ua

В очікуванні поставок гречаної крупи, рослинної олії, макаронів і багатьох інших основних продуктів харчування нового врожаю в точках роздрібної торгівлі почали рости ціни. Тільки за останній тиждень зростання цін досягло більш ніж 3%.

У Дніпропетровській області та інших регіонах України в кінці серпня 2021 року макаронні вироби в середньому подорожчали на 1.54%. Трохи менше, але все досить суттєво зросли ціни на гречану крупу - на 1.32%. На третину відсотка (0.31%) подорожчали свіжі курячі яйця. В Україні подорожчали гречка, макарони і соняшникова олія Всупереч прогнозам економічних експертів про те, що соняшникова олія вітчизняного виробництва в Україні в кінці літа почне дешевшати, поки цей продукт тільки дорожчає. Більш того, олія з насіння соняшнику тільки протягом останнього тижня серпня поточного року зросла в ціна на 3.05%.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, чому в Україні очікують підвищення цін на цибулю. Звичний овоч стане дуже дорогим.