В Україні подорожчає проїзд в громадському транспорті раніше, ніж планувалося

Автор: Шевченко Лилия

Українцям слід бути готовими до того, що вартість проїзду у всіх видах громадського транспорту різко злетить. Перевізники відмовляються чекати ще цілий місяць і починають підвищувати ціни на квитки для пасажирів.

В Україні подорожчає проїзд в громадському транспорті раніше, ніж планувалося - today.ua

Українські перевізники заявляють про значні збитки, які вони терплять з початку пандемії. Тільки за перше півріччя 2021 року тарифи в громадському транспорті приміського і міжобласного сполучення переглядався двічі. У підсумку, ціни на квитки виросли в середньому на 40 відсотків. Але і цього виявилося мало.

За словами керівника Асоціації перевізників Київської області Олексія Павленка, тарифи планували підняти з 1 вересня поточного року, однак через обмеження, пов'язані з пандемією, сильно постраждали перевізники.

У другій декаді липня 2021 року квитки в столичному приміському транспорті в напрямку Ірпеня, Гостомеля та Бучі подорожчали до 27 гривень. Проїзд з Києва в напрямку Бородянки, Клавдієво подорожчав з 30 до 37 гривень. Підвищувати ціни на квитки будуть не тільки в столиці і області, а й в усіх регіонах України.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

В Україні подорожчає проїзд в громадському транспорті раніше, ніж планувалося Багато перевізників брали кредити в банках на оновлення автопарку, на тлі збитків під час карантину у них накопичилися заборгованості перед кредиторами. Це спричинило за собою штрафи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ускладнило ситуацію підвищення цін на паливо та витратні матеріали, а також на запчастини для транспортних засобів. З цієї причини, багато компаній-перевізників прийняли рішення підвищити вартість проїзду вже найближчим часом. Всі інші теж збільшать ціну квитків, тільки з 1 вересня. В середньому, проїзд подорожчає на 10 - 16 відсотків.

Нагадаємо, в Києві запровадили новий вид оплати проїзду в громадському транспорті. Як купити квиток в столичному трамваї або тролейбусі?