В Україні подешевшали фрукти: де можна купити груші, персики і виноград за вигідною ціною

В середині осені на прилавках українських ринків і магазинів не знижується пропозиція літніх фруктів. Все ще можна купити персики, груші та виноград. Але щоб заощадити на покупці фруктів, слід знати, де вони коштують дешевше.

В Україні подешевшали фрукти: де можна купити груші, персики і виноград за вигідною ціною - today.ua

Ціни на фрукти в Україні з настанням осінніх холодів в більшості випадків знизилися. Так, якщо в супермаркетах цінники на імпортні груші, виноград, персики та сливи зашкалюють, то на ринках і в невеликих овочевих магазинах цілком прийнятні.

Наприклад, в середині жовтня українці можуть купити персики за ціною в середньому близько 35 - 40 гривень за кілограм. В супермаркетах вартість персиків значно вище - понад 60 гривень за один кілограм фруктів.

Діапазон цінників на груші ще більш широкий, ніж на персики. На ринку можна зустріти груші по 15 - 20 гривень за кілограм, а також і по 60 грн. Але найчастіше українці купують груші по 30 грн. В Україні подешевшали фрукти: де можна купити груші, персики і виноград за вигідною ціною Вартість винограду в середньому досягає 25 - 35 гривень за кілограм, а ось в супермаркетах красиві грона літніх ягід продають по 60 гривень за кілограм.

Дуже корисні для здоров'я людини сині сливи також широко представлені на внутрішньому українському ринку, їх вартість стартує від 15 гривень за кілограм.

Нагадаємо, в Україні різко обвалилися ціни на яблука. Восени 2021 року вартість фруктів змінилася в усіх регіонах країни.