В Україні подешевшала полуниця: ціни на ягоду впали більш ніж вдвічі

Полуниця на прилавках українських магазинів стала доступнішою за ціною. Вартість головної весняно-літньої ягоди знизилася більш ніж удвічі.

В Україні подешевшала полуниця: ціни на ягоду впали більш ніж вдвічі - today.ua

Українські фермери навчилися вирощувати якісну полуницю і постійно збільшують посадочні площі. З цієї причини, незважаючи на дощі і холод, в Україні полуниці достатньо, і вона постійно дешевшає.

Холодний травень зрушив сезон дозрівання полуниці на два тижні, тому на самому початку "ягідного сезону" обсяги полуниці були невеликими, і вона була набагато дорожчою, ніж в аналогічний період 2020 року. З приходом червня ситуація стабілізувалася, вартість ягід снизилась від 100 - 140 грн/кг до 50 грн/кг.

Експерти стверджують, що далі дешевшати полуниця не буде, оскільки тоді фермери зазнають збитків. Так що, українцям слід ласувати свіжими ягодами і консервувати їх на зиму вже зараз. В Україні подешевшала полуниця: ціни на ягоду впали більш ніж вдвічі Дешевше в Україні в середині червня 2021 року стала черешня. За кілограм місцевих ягід доведеться заплатити близько 40 грн, імпортна черешня коштує в три рази дорожче - 120 грн/кг.

Фермери обіцяють, що найближчим часом на ринок почне надходити лохина та малина. Ці корисні і смачні ягоди теж можуть бути дешевшими, ніж у минулому році, оскільки площі їх вирощування збільшилися.

Обов'язково дізнайтеся, що зміниться у вашому організмі, якщо ви будете їсти полуницю кожен день.