В Україні перестали приймати заявки на платформі єДопомога: у Мінсоцполітики назвали причину

Автор: Леся Ловіцька

У Мінсоцполітики повідомили про припинення збору заявок на отримання допомоги від міжнародних організацій через платформу єДопомога. При цьому вже подані заявки опрацюють та передадуть для подальших виплат.

В Україні перестали приймати заявки на платформі єДопомога: у Мінсоцполітики назвали причину - today.ua

У прес-службі відомства повідомили, що українці вже подали понад 10 мільйонів заявок. У зв'язку з їхньою рекордною кількістю, вони тимчасово не прийматимуться на платформі єДопомога.

Наголошено, що ресурси міжнародних організацій обмежені. Проте українська влада докладає максимум зусиль для розширення списку міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від війни українцям.

Представники Мінсоцполітики наголосили, що йдеться про тимчасовий вимушений захід. Прийом заявок планується відновити, коли міжнародні організації підтвердять можливість продовження фінансової підтримки.

Популярні зараз

ЗСУ привітали Путіна із днем народження ударом по Криму: у Феодосії запровадили режим НС

Здоров'я людей у ​​руках професіоналів

Українців попередили про подальше подорожчання квартир

НБУ продовжить використовувати керований гнучкий обмінний курс, - Пишний

Заявники, які припустилися помилки в раніше поданих заявках, можуть передати заяву через платформу. Вони мають натиснути "Перевірити статус заявки", вказати свої персональні дані та перевірити статус. Якщо потрібно, можна натиснути кнопку "Відкликати та подати нову заявку".

У відомстві нагадали, що рішення про надання допомоги певній категорії населення та суми виплат приймаються міжнародними організаціями. В пріоритеті у них найвразливіші верстви населення. Серед них інваліди, пенсіонери, самотні батьки, багатодітні сім'ї, а також малозабезпечені сім'ї із числа переселенців.

В Україні перестали приймати заявки на платформі єДопомога: у Мінсоцполітики назвали причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, платформа єДопомога має три напрями: державну фінансову допомогу, волонтерську та міжнародну. Мінсоцполітики перевіряє інформацію, зазначену заявниками, використовуючи бази даних та державні інформаційні реєстри.

Раніше повідомлялося, з якими проблемами зіткнулися переселенці під час пошуку роботи.