В Україні перенесли підвищення мінімальної зарплати: коли і на скільки збільшаться виплати

Середня зарплата в Україні виросте до 16 тисяч гривень після підвищення мінімальної заробітної плати, однак відбудеться це набагато пізніше, ніж було заплановано.

В Україні перенесли підвищення мінімальної зарплати: коли і на скільки збільшаться виплати - today.ua

Уряд України прийняв рішення перенести підвищення мінімальної зарплати в країні з липня 2021 року на грудень. При цьому, експерти стверджують, що після підвищення мінімалки до 6500 грн, середня заробітна плата в державі до кінця року зросте до 16 000 гривень. Незважаючи на те, що в Держбюджеті закладено середній рівень виплат на рівні 13600 грн в місяць. На даний момент середня зарплата в Україні становить 12500 грн.

До початку літа поточного року в країні очікується підвищення середньої зарплати до позначки в 13 000 грн. Далі тенденція до збільшення буде рости, оскільки щороку в теплу пору року українці використовують можливості заробити. До листопада середні показники по зарплатах досягнуть 14000 грн.

В Україні перенесли підвищення мінімальної зарплати: коли і на скільки збільшаться виплати Найбільш істотне зростання виплат аналітики прогнозують в сферах держуправління і оборони, інформації та телекомунікацій, страхування та логістики, сільського господарства і кур'єрської доставки.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня 2021 року підвищать пенсії для деяких категорій пенсіонерів. Хто не отримає надбавку до виплат?