В Україні ожив ринок нерухомості: де можна купити найдешевші квартири

Автор: Леся Ловіцька

В Україні ожив ринок нерухомості. Квартир зараз продається набагато більше, ніж влітку та восени минулого року. Однак цей показник поки що не досягнув довоєнного.

В Україні ожив ринок нерухомості: де можна купити найдешевші квартири - today.ua

Експерти з нерухомості зазначили, що кількість угод на ринку залежить від ситуації на фронті. Чим більше перемог наших захисників, тим більше угод купівлі-продажу житла. Квартири та будинки менш активно купують на території поблизу зони бойових дій.

Ріелтори звернули увагу на падіння цін, проте рівень продажів з кожним місяцем зростає. Президент асоціації спеціалістів з нерухомості України Юрій Піта назвав регіони із мінімальною вартістю об'єктів.

"І Харків, і Запоріжжя, і Миколаїв теж угоди відбувалися. Єдине, що ціни знизилися. Харків – відсотків на 40-50 зниження цін. Київ – відсотків на 10 – до 20%. А західна Україна – вона не втратила, ціни залишились на довоєнному періоді. Єдине - Закарпатська область ціни збільшилися відсотків на 30. Там обсяги ринку були невеликими, а бажаючих придбати збільшилося", - цитує аналітика ТСН.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Прикарпаття також вважається досить безпечним у регіонах. Там зросли ціни навіть на первинному ринку, на відміну від східних та центральних областей.

В Україні ожив ринок нерухомості: де можна купити найдешевші квартири

Представник будівельної компанії Олег Андрухов наголосив, що 70% наших клієнтів склали мешканці 100-кілометрової зони від регіонального центру. Інші – це люди, які хочуть вигідно вкласти кошти.

Максимальна кількість покупок зафіксована у серпні-вересні. Агенти з нерухомості пов'язали це з успіхами ЗСУ у Херсонській та Харківській областях. До початку повномасштабної війни вартість квадратного метра складала 500 доларів, а зараз – 580 доларів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ринок первинної нерухомості постраждав найбільше, але компанії не збанкрутували і намагаються закінчити розпочате будівництво.

Раніше повідомляли про подорожчання оренди однокімнатних квартир в Україні. Стало відомо, де можна зняти найдешевше житло.