В Україні скасували безкоштовний автобус до Німеччини: як евакуюватися біженцям

Автор: Леся Ловіцька

В Україні скасували евакуаційні автобусні рейси зі Львова до Ганновера, які надавала організація Helping to leave. Для виконання перевезень біженців до Німеччини не вистачає коштів.

В Україні скасували безкоштовний автобус до Німеччини: як евакуюватися біженцям  - today.ua

Неприємну новину для українських біженців повідомив телеграм-канал "Допомагаємо виїхати". Як відомо, Німеччина є другою країною після Польщі, яка прийняла максимальну кількість наших співвітчизників – понад мільйон.

"Безкоштовний автобус Львів-Ганновер не курсуватиме маршрутом. Зараз нам не вистачає на нього бюджету, і поки ми не можемо сказати, чи відновляться рейси", – зазначили волонтери.

Раніше уряд Німеччини скасував фінансування безкоштовних поїздів, які курсували із польського Перемишля до німецького Ганновера. Останній рейс запустили 14 квітня.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

В Україні скасували безкоштовний автобус до Німеччини: як евакуюватися біженцям

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як українські біженці можуть евакуюватися до Німеччини

Українці, які бажають евакуюватись до Німеччини, можуть скористатися допомогою волонтерів. Для біженців є одразу кілька варіантів.

  • Евакуаційний автобус до Берліна зі Львова. Запрошують матерів з дітьми, пенсіонерів, людей похилого віку із зон бойових дій та окупованих населених пунктів. Оплата – 500 грн за паливо. Контактний номер +3 8(067) 789-24-91.
  • Благодійна організація "Будинок Надії" допомагає безкоштовно евакуюватись до Німеччини із Одеси. Потрібний обов'язковий попередній запис за телефоном (Telegram, WhatsApp, Viber): +3 8 (093) 036-70-82, +3 (736) 720-32-17.
  • За допомогою у виїзді до Німеччини, Румунії та Польщі можна звертатися до фонду "Артак". Евакуація проводиться машинами швидкої допомоги та безкоштовними автобусами. Для виїзду необхідно за добу заповнити заявку на каналі: https://t.me/artakzp. У пріоритеті – жінки з дітьми, особи з інвалідністю та українці з найвразливіших категорій. Діє гаряча лінія: +3 8 (099) 359-21-15 (з 7.00 до 20.00).

Нагадаємо, раніше було названо найбільш високооплачувані професії у Німеччині.