В Україні визначили п'ять категорій громадян, яким зупинять виплату пенсій

Після введення в Україні механізму перевірки всіх одержувачів виплат від держави, багато українців можуть залишитися без пенсій. Навіть якщо виплати були призначені раніше.

В Україні визначили п'ять категорій громадян, яким зупинять виплату пенсій - today.ua

В "групі ризику" виявляться п'ять категорій громадян пенсійного віку, вони можуть залишитися без виплат від держави найближчим часом.

Перш за все, під дію постанови про моніторинг правомірності призначення виплат від держави потрапляють особи, в оформленні документів на пенсію яких були допущені помилки. Неправильно написана буква в ПІБ або адресі - це вагома причина для скасування пенсії.

Також експерти займуться виявленням всіх осіб, які оформили пенсію за фальшивими документами.

Виплату пенсій зупинять українцям, які не отримували виплати (або не знімали з рахунку) протягом півроку або певний час жили в іншій країні. В Україні визначили п'ять категорій громадян, яким зупинять виплату пенсій До можливого припинення виплати пенсії слід бути готовим переселенцям.

Пенсіонерам, які змінили місце проживання, також зупинять виплати від держави.

Щоб оскаржити рішення комісії і повернути пенсійні виплати, необхідно звернутися до Міністерства фінансів України для проведення якісної перевірки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, в яких областях України платять найвищі пенсії. Чому розмір виплат відрізняється в залежності від регіону проживання?