В Україні одинокі пенсіонери зможуть отримати безкоштовні продуктові набори до Великодня

Благодійний фонд Let's help оголосив традиційний щорічний збір коштів. Волонтери витратять їх на святкові набори продуктів до Великодня для самотніх пенсіонерів.

В Україні одинокі пенсіонери зможуть отримати безкоштовні продуктові набори до Великодня - today.ua

Збір грошей проводиться на благодійній платформі dobro.ua. Долучитися до доброї справи можуть всі охочі. Кошти, які пожертвують небайдужі українці, спрямують на купівлю великодніх кошиків для людей похилого віку, які не мають близьких.

Вартість кожної коштує приблизно 650 грн. Очікується, що зібрати набори вдасться мінімум для двох тисяч людей. Акція триватиме протягом усього квітня. Таким чином деякі пенсіонери отримають свої подарунки після Великодня.

"Сьогодні самотні бабусі та дідусі залишаються поза увагою більшості людей. Не маючи коштів, а іноді навіть уцілілого магазину поблизу, люди похилого віку не живуть, а виживають у нинішніх умовах війни. Не маючи підтримки рідних, їм залишається сподіватися на диво чи на волонтерів і всіх небайдужих людей, які підтримують благодійні проекти", - повідомили організатори.

Волонтери підкреслили, що хочуть подарувати людям похилого віку хоч трохи радості у світлий святковий день. Пенсіонери зможуть пригоститись не лише паскою, а й продуктами, які рідко можуть собі дозволити. Наголошено, що важлива кожна гривня – разом вдасться зробити більше.

Хто може отримати безкоштовні продуктові набори

Безкоштовні продуктові набори передбачені для літніх громадян, які перебувають під опікою територіальних громад Сумської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської та Київської областей.

В Україні одинокі пенсіонери зможуть отримати безкоштовні продуктові набори до Великодня

Нагадаємо, що Let's Help допомагає людям похилого віку з 2015 року. Благодійний фонд опікується понад 10 тисячами осіб, які проживають у геріатричних пансіонатах у 10 регіонах України. Після початку повномасштабної війни стан багатьох пансіонатів на межі гуманітарної катастрофи, а кількість нужденних збільшилася у кілька разів.

"Кожен маленький внесок наближає нас до важливої мети – зробити старість в Україні гідною та щасливою", - зазначили представники фонду.

Раніше повідомлялося про запуск благодійного проекту Sharity.place, через який можна отримати безкоштовну допомогу у вигляді продуктів, одягу, взуття та електроніки.