В Україні виявили заражену сальмонелою курятину з Польщі: названі виробники

На прилавках українських магазинів виявили заражену сальмонелою курятину. Збудник небезпечного захворювання було знайдено у продукції, яку завезли в Україну з Польщі.

В Україні виявили заражену сальмонелою курятину з Польщі: названі виробники - today.ua

Великі партії польської курятини, яка заражена сальмонелою, поставили до кількох торгових мереж. Після рішення Держпродспоживслужби м'ясо мають вилучити із продажу.

Відповідно до законодавства України, торговельні мережі, які закупили небезпечну польську курятину для подальшої реалізації, тимчасово втрачають право продавати м'ясо курей. Заражену сальмонелою продукцію мають вилучити із продажу.

В Україну не вперше завозять небезпечну курятину із Польщі. Цього разу, постачання йшли до "М'ясного торгового дому" та "Ред Міт" (Запоріжжя). Про це йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби України. В Україні виявили заражену сальмонелою курятину з Польщі: названі виробники Для довідки: сальмонела – це бактерія, що спричиняє гостре інфекційне захворювання – сальмонельоз. Недуга провокує серйозне розлад кишечника, і натомість якого швидко розвивається зневоднення організму. Якщо вчасно не буде надано медичну допомогу, то може бути запущено негативний вплив на всі органи та системи в організмі людини. Основні симптоми зараження сальмонелою – гострий біль у черевній порожнині, підвищення температури тіла, блювання, нудота та діарея.

Нагадаємо, раніше в Україні було виявлене морозиво з Європи, де міститься вкрай небезпечна для здоров'я людини речовина.