В Україні немає попиту на валюту: курс долара до кінця року кардинально зміниться

В Україні впав попит на іноземну валюту. Українці перестали купувати долар і євро, що повністю змінило ситуацію на валютному ринку в країні.

В Україні немає попиту на валюту: курс долара до кінця року кардинально зміниться - today.ua

Тільки за останні два тижні в Україні євро просів на одну гривню, також значно втратив у ціні долар США. За даними аналітиків валютного ринку, всередині держави різко знизився попит на іноземну валюту. Громадяни країни все рідше купують долар і євро.

Головною причиною втрати інтересу українців до купівлі іноземної валюти економісти назвали проблеми в туристичній сфері, викликані пандемією коронавіруса. Оскільки кордони багатьох держав досі залишаються закритими, то жителі України менше грошей витрачають на відпочинок за кордоном. Долар і євро не вивозяться з країни, а це значить, що до кінця поточного року їх курс продовжить знижуватися. В Україні немає попиту на валюту: курс долара до кінця року кардинально зміниться Деякі експерти впевнені, що в довгостроковій перспективі падіння курсу долара і євро призведе до негативних наслідків, оскільки українські підприємства будуть знижувати виробництво, багато людей втратять робочі місця і доходи.

Нагадаємо, українцям пояснили, в якій валюті краще зберігати свої заощадження, щоб бути впевненим в завтрашньому дні.