В Україні почала зростати вартість квартир на вторинному ринку

Автор: Шевченко Лилия

В Україні до початку осені простежується тенденція до зростання вартості житлових квартир на вторинному ринку. Про це свідчать результати спільного дослідження компанії "Увекон" і Асоціації фахівців з нерухомості України.

В Україні почала зростати вартість квартир на вторинному ринку - today.ua

Експерти вивчили кілька сотень тисяч пропозицій про продаж нерухомості на вторинному ринку і з'ясували, що тільки за останні два місяці літа 2021 року середня вартість житлових квартир в обласних центрах виросла на 2,5 відсотка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому, найбільше подорожчали однокімнатні квартири, їх вартість збільшилася на 2,9 відсотка (від 930 доларів США за квадратний метр житла до 957). Ціни на двокімнатні квартири зросли в середньому на 2,6 відсотка (від 863 до 886 доларів США за один квадратний метр). В Україні почала зростати вартість квартир на вторинному ринку Найменше подорожчання торкнулося трикімнатних і чотирикімнатних квартир - на 2,1 і 1,7 відсотка відповідно. Ціни за квадратний метр в 3-кімнатному житло виросли з 860 до 879 доларів за м2), вартість одного метра квадратного в 4-кімнатних квартирах збільшилася з 1206 до 1227 дол/м2).

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, як зміняться ціни на квартири в період локдауна, починаючи з жовтня 2021 року.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні