В Україні монету номіналом 2 копійки продають за 99 тисяч гривень: у чому її особливість

В Україні виставили на продаж рідкісну монету номіналом 2 копійки. Вона не була в обороті і є пробною. Вартість монети становить 99 тисяч гривень.

В Україні монету номіналом 2 копійки продають за 99 тисяч гривень: у чому її особливість  - today.ua

Майже 100 тисяч гривень планує отримати продавець, зареєстрований під ніком Up із Києва. Він виставив на електронний аукціон Violity унікальну монету номіналом 2 копійки, яка була виготовлена у 1992 році.

Особливість цього грошового знака – розташування вінка довкола цифри. Він знаходиться не біля пояса, а ближчий до центру, що підвищило привабливість монети для колекціонерів.

Монета виготовлена із нержавіючої магнітної сталі. Зазначено, що вона у відмінному стані і не зазнавала реставрації. Власник запропонував оцінити дефекти на фото, проте реставрація не проводилася. На поясі помітні ушкодження, а також на поверхні є потертість.

Закінчення аукціону відбудеться увечері 12 квітня.

В Україні монету номіналом 2 копійки продають за 99 тисяч гривень: у чому її особливість

Умови продажу монети на аукціоні

Продавець приймає оплату готівкою та готовий передати монету під час особистої зустрічі у столиці. Тим, хто мешкає за межами Києва, можливе відправлення Новою поштою. Однак є умови – повна передплата. Усім, кого обурила така вимога, власник порадив не брати участі у торгах, тому що післяплата його не влаштує.

В Україні монету номіналом 2 копійки продають за 99 тисяч гривень: у чому її особливість

За даними ресурсу "Монети-ягідки", 2 копійки 1992 року є пробною монетою, яку так і не запустили в обіг. Перші із них карбували на Луганському верстатобудівному заводі. Монета отримав вузький вінок через помилку в ескізах.

Раніше повідомлялося про продаж рідкісної української монети номіналом 2 копійки за 6660 грн.