В Україні легалізували використання криптовалюти

Верховна Рада України узаконила в державі віртуальні активи. Новий закон дозволить вивести з тіні оборот криптовалют в країні і змусить учасників операцій платити податки. Пересічні українці зможуть використовувати біткоїн для оплати онлайн послуг і товарів.

В Україні легалізували використання криптовалюти - today.ua

Тримачі криптовалют в Україні зможуть їх вносити в свої декларації або обмінювати при необхідності. Легалізація біткоїну і інших видів альткоїнів дозволить детінізувати ринок криптовалют в Україні, а також дозволить міжнародним криптокомпаніям офіційно реєструвати бізнес в країні.

Питання про державне регулювання ринку криптовалют в Україні назрівав давно, оскільки країна є одним з лідерів з використання віртуальних грошей в світі, але весь оборот знаходиться в тіні, державний бюджет не отримує ніяких податків.

Регулювати крипторинок в Україні після вступу нового закону в силу буде Міністерство цифровий трансформації, НБУ і Національна комісія з цінних паперів. В майбутньому планується створити новий регуляторний орган - Національну службу з регулювання обігу віртуальних активів.

В Україні легалізували використання криптовалюти

"В Україні щоденний оборот віртуальних активів становить 1 мільярд гривень. Але все це знаходиться в тіні. Через це міжнародні біржі не можуть заходити в Україну. З жодною операції з віртуальними активами не платяться податки", - пояснив міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров.

Нагадаємо, раніше одна з країн стала першою в світі, де біткоїн прирівняли до офіційної валюти. Де криптовалюта стала офіційним платіжним засобом?