В Україні виставили на продаж 100-доларову купюру. Її вартість становить 160 тисяч гривень. Названо особливість дорогої банкноти.

Продавець під ніком 89уа розмістив оголошення про продаж 100-доларової купюри на спеціалізованому електронному аукціоні Violity. Він повідомив, що лот знаходиться у місті Лебедін Сумської області. Він виставив фіксовану ціну – 4449,60 долара, тому ставки не приймає. Висока вартість обумовлена рідкісним номером – PF 77777777 F.
Наголошено, що банкнота у відмінному стані і не піддавалася реставрації, вона не має дефектів.
"100 доларів. Банкнота з цікавим номером: усі сімки", – пояснив власник.
Популярні зараз
Рада хоче підвищити граничний вік для призову до ЗСУ: зможуть служити чоловіки старше 70 років В Україні почнуть масово відраховувати студентів: керівництва вузів назвали причину Тарифи на електроенергію та газ в Україні можуть зрости втричі на вимогу США, - Олег Пендзин Українцям перерахують субсидії з 1 жовтня: у ПФУ розповіли, як зміниться розмір допомоги
89уа також зазначив, що збирається продати купюру під час особистої зустрічі. Оплата приймається готівкою. Можливе відправлення по Україні.
Раніше повідомлялося про продаж банкноти номіналом 1 гривня. Йдеться про купюру 2014 року з рідкісним номером УУ 1111111 – такими цікавляться колекціонери. Грошовий знак також у відмінному стані та не піддавався реставрації.
Інтерес нумізматів можуть викликати банкноти із гарними чи рідкісними номерами. Їхня вартість сягає 1000 доларів. Також користуються попитом браковані купюри, зокрема з неповним продруком на звороті, коли добре помітні лише орнамент та номер. Цінуються купюри-"перекрутки", у яких зворотна сторона надрукована під кутом 180 градусів до лицьової.
Нагадаємо, що браковану купюру номіналом 5 гривень виставили на продаж за 667 доларів.