В Україні до 1 вересня виплатять по 2000 гривень сім'ям з дітьми

Автор: Шевченко Лилия

Уряд України прийняв рішення надати матеріальну допомогу сім'ям з дітьми напередодні початку нового навчального року. У постанові зазначено категорії громадян, які отримають по 2000 гривень на кожну дитину до кінця літа.

В Україні до 1 вересня виплатять по 2000 гривень сім'ям з дітьми - today.ua

Прес-секретар президента України Сергій Никифоров в ході брифінгу розповів, що на реалізацію програми з виплати матеріальної допомоги для сімей з дітьми, щоб допомогти їм зібрати своїх чад до школи, виділено з бюджету країни 300 мільйонів гривень. Таким чином, допомогу отримають 150 тисяч юних школярів.

Одержувачами матеріальної допомоги в розмірі 2 тисяч гривень будуть діти з малозабезпечених багатодітних сімей. Одноразову виплату нарахують на кожну дитину.

В Україні до 1 вересня виплатять по 2000 гривень сім'ям з дітьми За словами прес-секретаря глави держави, постанову про надання допомоги малозабезпеченим багатодітним сім'ям з дітьми на 1 вересня поки знаходиться на етапі узгодження. Проте, в керівництві готуються виділити гроші на виплати найближчим часом.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто відзначити, що згідно з українськими законами, малозабезпеченими вважаються сім'ї, в яких середньомісячний дохід не дотягує до рівня прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні підвищать прожитковий мінімум. Збільшення соцстандартів спричинить за собою зростання зарплат і пенсій.