В Україні змінилися ціни на квартири: скільки коштує нове житло у різних регіонах

В Україні змінилися ціни на квартири у новобудовах. Вони подорожчали у гривневому еквіваленті та впали у доларовому. Стало відомо, скільки коштує житло у різних регіонах країни.

В Україні змінилися ціни на квартири: скільки коштує нове житло у різних регіонах  - today.ua

Директор з маркетингу компанії Royal House Ганна Щербань повідомила, що забудовники відновили продаж житла минулої весни. Вони почали пропонувати акції та знижки до 15%, щоб залучити покупців. Нині попит на квартири зріс, але він не досягнув довоєнного рівня.

Щербань зазначила, що українці охочіше купують нерухомість у розстрочку. На такі угоди припадає 80% від їхньої загальної кількості. Можна зробити мінімальний перший внесок та продовжити період оплати. Навіть за наявності усієї суми громадяни намагаються вносити суму частинами.

Ціни на квартири в Україні

У київському ЖК "Нова Англія" ціни на однокімнатні квартири розпочинаються від 1,3 мільйона гривень (1113 доларів чи 42,3 тис. грн за 1 кв. м). У львівському ЖК VIKING Park мінімальна вартість однокімнатного житла становить 1,41 мільйона гривень (1057 доларів, або 40,15 тис. грн за 1 кв. м). В одеському ЖК Aqua Marine квартири з ремонтом коштують від 910 доларів за 1 кв. м (34,5 тис. грн.).

Співзасновник та керуючий партнер компанії INSPI Development Володимир Семенцов повідомив, що найбільш активно в Україні забудовуються обласні ціни у західному регіоні країни (35%) та Київ (30%). Третє місце посідає Одеса (12%).

В Україні змінилися ціни на квартири: скільки коштує нове житло у різних регіонах

Названі середні ціни на квадратний метр житла у крупних українських містах:

  • Київ – 1263 долара (48 тис. грн);
  • Львів – 1216 доларів (46,2 тис. грн);
  • Ужгород – 990 доларів (37,6 тис. грн);
  • Тернопіль – 658 доларів (25,0 тис. грн);
  • Одеса – 1000 доларів (38 тис. грн);
  • Івано-Франківськ: 658 доларів (25 тис. грн);
  • Чернівці: 866 доларів (32,9 тис. грн).

Раніше повідомлялося, що у Києві з'явилися дешеві однокімнатні квартири. Нагадаємо, як виглядає житло за 17 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОФокус