В Україні змінилися ціни на курятину: вартість продукту відрізняється по регіонах

В Україні катастрофічно знижуються обсяги виробництва курятини, у зв'язку з цим ціни на один з найдоступніших м'ясних продуктів не можуть залишатися стабільними.

В Україні змінилися ціни на курятину: вартість продукту відрізняється по регіонах - today.ua

Експерти Міністерства аграрної політики України зафіксували за останній місяць літа зростання цін на курятину на 3%, всього за рік м'ясо курей в країні подорожчало в середньому майже на третину.

У перших числах вересня 2021 року середня ціна курятини від місцевих виробників становить 58,81 гривень за кілограм. В аналогічний період 2020 року вартість м'яса курей була на 29 відсотків дешевше, ніж зараз. В Україні змінилися ціни на курятину: вартість продукту відрізняється по регіонах Варто відзначити, що середня ціна кілограма курятини на початку вересня 2021 року, значно відрізняється в залежності від регіону. Найдорожчі кури в південних областях - 64,86 гривень за один кілограм. На Півночі країни середній цінник на курятину становить 59,63 грн, а в Центрі - 58,93 грн. Трохи дешевше коштує курятина в західних областях - 57,6 гривень за кілограм. Найдешевше м'ясо курей на Сході - 53 грн.

Нагадаємо, експерти прогнозують зростання цін в Україні на молоко, м'ясо і хліб. Рекордні обсяги нового врожаю ситуацію не рятують.