В Україні змінили правила оплати проїзду в громадському транспорті

Кабінет міністрів України схвалив новий законопроект, згідно з яким українцям доведеться звикати до нових правил оплати проїзду у всіх видах громадського транспорту.

В Україні змінили правила оплати проїзду в громадському транспорті - today.ua

Уряд України зробив черговий крок щодо впровадження в країні реформи транспортної галузі. У міському громадському транспорті з'явиться єдиний електронний квиток. Як стало відомо, проект закону про зміну правил оплати проїзду в громадському транспорті був розроблений Мінінфраструктури заради створення передумов для введення в використання е-квитка.

Планується, що перший час буде поступово збільшуватися число пасажирів, які використовують єдиний електронний квиток для оплати своїх переміщень в межах міст. У майбутньому уряд робитиме нові кроки з масового переходу на е-квитки і відмови від звичайних паперових квитків та проїзних.

В Україні змінили правила оплати проїзду в громадському транспорті Члени Кабінету міністрів затвердили внесення змін до Цивільного кодексу, які прирівняють е-квиток до паперового, таким чином пасажири зможуть оплатити не тільки проїзд, а й перевезення багажу.

У документі також прописано надання Міністерству інфраструктури повноважень щодо затвердження форми, обов'язкових реквізитів і відомостей в єдиному електронному квитку.

Нагадаємо, в Україні скасують безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Платити будуть навіть пенсіонери і інваліди.