В Україні будинок з великим городом та садом продають за 20 тисяч гривень: фото

В Україні під час війни побільшало доступної нерухомості. Вона розташована у невеликих населених пунктах і не має зручностей, проте цілком доступна для проживання. Будинок з великим садом виставили на продаж за 20 тисяч гривень.

В Україні будинок з великим городом та садом продають за 20 тисяч гривень: фото   - today.ua

Житло знаходиться у селі Прохори Чернігівської області. Разом із будинком пропонують купити земельну ділянку площею 25 соток.

Оголошення про продаж об'єкта нерухомості з'явилось на сайті OLX. Вказано, що будинок розташований неподалік центру села. Його площа становить 42 квадратні метри. У ньому дві кімнати, є коридор, комора, піч та горище. Поруч із житлом є додаткові споруди – сарай та льох.

Зазначено, що стан будинку – житловий, проте він потребує ремонту. У ньому є найпростіші меблі – стіл, ліжка, стільці. У приміщенні є холодильник. На території немає криниці, зате є город площею 12 соток.

"Ділянка з будинком, садом, городом – 25 соток", – зазначив продавець.

Поруч із будинком є гарний сад з плодовими деревами: яблуня, два волоських горіхи, шовковичне дерево, вишня, три абрикосові дерева, а також виноград.

В Україні будинок з великим городом та садом продають за 20 тисяч гривень: фото

Власник житла уточнив, що має всі документи на будинок і землю, які приватизовані. Там можна прописатись. Продаж буде проводитись через нотаріуса.

В Україні будинок з великим городом та садом продають за 20 тисяч гривень: фото

Нагадаємо, що будинки без ремонту, водопостачання та каналізації продаються за низькими цінами у межах 30 тисяч гривень. Вони знаходяться далеко від великих населених пунктів, до яких доведеться їхати протягом однієї чи двох годин. При цьому у селах погано розвинена інфраструктура.

Раніше повідомлялося, що крихітну 14-метрову квартиру у Києві продають за ціною елітного житла – 31,7 тисячі доларів.