В Україні браковану купюру номіналом 5 гривень продають за 667 доларів

Автор: Леся Ловіцька

В Україні виставили на продаж рідкісну купюру номіналом 5 гривень, випущену у 1992 році. Вона бракована. Лицьова сторона банкноти надрукована правильно, а на зворотній зображено лише номер та орнамент.

В Україні браковану купюру номіналом 5 гривень продають за 667 доларів - today.ua

Оголошення про продаж незвичайної купюри номіналом 5 грн з'явилося на спеціалізованому ресурсі Violity. Продавець, який зареєстрований під ніком bosso, повідомив, що стара банкнота зазнавала реставрації. Вона була прим'ята, тому власник її вирівняв.

Вартість лоту, за яким стежать 15 осіб, становить 24 тисячі гривень або 667, 44 долари. Купюра знаходиться у Києві. Продавець надсилає її Новою поштою. Оплата приймається на картку ПриватБанку.

В Україні браковану купюру номіналом 5 гривень продають за 667 доларів Колекціонери цінують не лише браковані купюри, а й монети. Інтерес представляють грошові знаки, у яких неправильний поворот аверсу до реверсу, викарбувано два аверси або два реверси.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Попит також користуються монети з пробними номіналами, печаткою на "чужих" заготовках, а також з інкузним браком (коли друга сторона має те ж саме зображення у дзеркальному вигляді).

В Україні браковану купюру номіналом 5 гривень продають за 667 доларів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня виводять із обігу купюри номіналом 5, 10, 20 та 100 гривень зразка 2003-2007 років. Гроші будуть використовуватись й надалі, проте громадяни за бажання зможуть обміняти їх на новіші.

Раніше повідомляли, що на електронному аукціоні виставили рідкісну купюру номіналом 500 гривень. Її продають за 17,5 тисячі. Особливістю грошового знака є матеріал виготовлення срібло, а також дефект у вигляді патини.