В Україні банки змінили графік роботи: коли відділення відновлять роботу

Автор: Шевченко Лилия

Національний банк України оприлюднив інформацію про зміну графіків роботи банківських відділень усіх фінустанов країни. Українцям доведеться врахувати новий розпорядок для вирішення своїх фінансових питань.

В Україні банки змінили графік роботи: коли відділення відновлять роботу - today.ua

За даними НБУ, у період з 7 по 9 січня 2022 року всі банківські установи в Україні припинять здійснювати перекази за допомогою системи електронних платежів (СЕП). Відділення будуть закриті.

Деякі банки повідомили, що чергові відділення працюватимуть у святкові дні, а інтернет-банкінг продовжуватиме функціонувати у звичайному режимі 24/7.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нацбанк зобов'язав українські банки забезпечити для громадян безперебійну роботу банкоматів та терміналів, підкріпити їх готівкою різних номіналів у достатній кількості, щоб українці не відчували незручностей у вихідні та святкові дні. В Україні банки змінили графік роботи: коли відділення відновлять роботу Повноцінна робота фінансових переказів та всіх відділень фінустанов відновиться лише у понеділок, 10 січня 2022 року. З цієї дати всі відділення банків працюватимуть за звичним для клієнтів графіком.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Нагадаємо, Національний банк України вводить у обіг нові грошові знаки. Регулятор показав, як виглядатимуть нові купюри, їх відмінні риси та номінал.