У програмі “Дія“ з'явиться нова корисна послуга

У програмі "Дія" готується до запуску нова корисна послуга. Сервіс, який має полегшити життя кожного українця, вже проходить фазу фінального тестування, після чого стане доступним для всіх користувачів.

У програмі “Дія“ з'явиться нова корисна послуга - today.ua

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що онлайн-портал державних послуг "Дія" запускає послугу з розсилки повідомлень про судові засідання, у яких людина є учасником. Навіть у форматі бета-тестування, коли доступ був наданий обмеженій кількості користувачів, послуга виявилася дуже корисною та популярною.

Мета запуску функції за оповіщенням про участь у судовому процесі – це допомогти українцям та судовій системі. Щороку в Україні розглядається близько 1,2 мільйона судових справ та клопотань, здійснюється понад 800 тисяч адміністративних проваджень. Але через велике навантаження на судову систему не завжди вдається сповістити всіх учасників процесу, тому люди нерідко пропускають судові засідання. У програмі “Дія“ з'явиться нова корисна послуга

"Вона (судова повістка. Прим.ред.) може або загубитися, або потрапити на іншу адресу. Тепер це зміниться. У форматі бета-тесту ми запустили повідомлення про судові засідання в "Дії". Їх отримуватимуть усі учасники процесу – від позивачів до представників сторін", – пояснив голова Мінцифри.

Нагадаємо, у додатку "Дія" можна віддалено оформити припинення підприємницької діяльності. Як закрити ФОП самостійно?