У програмі “Дія“ змінилися умови отримання СOVID-сертифікатів

Додаток "Дія" після чергового оновлення отримав цілу низку важливих опцій, про які важливо знати кожному українцю. Зміни торкнулися переважно функції отримання сертифікатів про вакцинацію або одужання.

У програмі “Дія“ змінилися умови отримання СOVID-сертифікатів - today.ua

Після встановлення оновлень у додатку "Дія" громадянам України доведеться спочатку згенерувати міжнародний сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу. Після цього з'явиться можливість отримати СOVID-сертифікат  для використання всередині країни.

Крім того, у "Дії" оновили сертифікати про одужання від коронавірусу, а також з'явилася опція генерації сертифікату для дитини. Щоб згенерувати сертифікат про вакцинацію, необхідно у програмі "Дія" відкрити розділ "Послуги" - "СOVID-сертифікати".

Після ознайомлення з інформацією про те, що додаток для генерації потрібного вам сертифіката необхідний доступ до ID-картки або закордонного паспорта, потрібно натиснути кнопку "Почати". У самому низу слід вибрати пункт "Я ознайомився зі змістом заяви та погоджуюсь про передачу даних про себе", потім натисніть "Надіслати".

У програмі “Дія“ змінилися умови отримання СOVID-сертифікатів Виберіть тип COVID-сертифіката "Міжнародний", після створення якого можна буде сформувати також і "Внутрішній" сертифікат про проходження курсу вакцинації від коронавірусу. Програма "Дія" перевірить дані у відповідних реєстрах, після чого на телефон прийде повідомлення про наявність та відсутність сертифіката.

Для отримання сертифіката про одужання необхідно відкрити вкладку "Міжнародний сертифікат про одужання" і натиснути "Відправити". Крім того, у розділі "Послуги" можна створити сертифікат на дитину. Для цього виберіть "СOVID-сертифікати" - "СOVID-сертифікати моїх дітей". Додайте у додаток свідоцтво про народження дитини, потім залишиться лише отримати сертифікат.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, де діятиме сертифікат про одужання від коронавірусу та як його отримати.