У ПФУ розповіли про нове підвищення пенсій: кому пощастить в найближчі місяці отримати надбавку

У Пенсійному фонді України розповіли про черговий етап підвищення пенсій. Додаткові виплати для деяких категорій громадян введуть уже в найближчі місяці.

У ПФУ розповіли про нове підвищення пенсій: кому пощастить в найближчі місяці отримати надбавку - today.ua

Згідно з новою програмою, що була ініційована і затверджена українським урядом, найближчим часом пенсії підвищать для осіб похилого віку, але поступово додаткові виплати будуть нараховані і більш "молодим" пенсіонерам.

Так, з жовтня 2021 року українці, вік яких перевищує 75 років, почнуть отримувати адресні виплати, спрямовані на збільшення розміру пенсії. Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

Глава відомства Марина Лазебная пояснила, що підвищення пенсій для громадян 75 років і старше буде здійснюватися в рамках затвердженої Кабміном програми. У ПФУ розповіли про нове підвищення пенсій: кому пощастить в найближчі місяці отримати надбавку Далі надбавку до пенсій нарахують пенсіонерам, яким виповнилося 70 років і старше (до 75 років). Громадяни України, які отримують низькі пенсії і не потрапили під дію програми пенсійного страхування, можливо, будуть незабаром забезпечені гарантованим рівнем доходів. За словами Марини Лазебний, Міністерство соціальної політики займається вирішенням даного питання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в серпні 2021 року близько 400 000 українців отримають надбавку до пенсій близько 2000 гривень.