У ПФУ розповіли, як скористатися послугою автоматичного нарахування пенсій

Пенсійний фонд України впроваджує сучасні технології, які дають можливість полегшити життя пересічних громадян. Так, в ПФУ впровадили сервіс, які позбавить від необхідності збирати пакет документів і надавати його до відповідних інстанцій для оформлення пенсії. Тепер все буде відбуватися в автоматичному режимі.

У ПФУ розповіли, як скористатися послугою автоматичного нарахування пенсій - today.ua

Пенсійний фонд оприлюднив покрокову інструкцію для українців, які незабаром мають право на отримання пенсійних виплат від держави. У ПФУ уточнили, що сервіс з автоматичного нарахування пенсій вже запущений, функціонує без збоїв, а десятки тисяч громадян країни встигли ним скористатися і оцінити ефективність.

У ПФУ розповіли, що майбутнім пенсіонерам слід скористатися електронним сервісом «Автоматичне призначення пенсії». Якщо це зробити заздалегідь, а також подати всю необхідну інформацію в електронному вигляді, то по досягненню пенсійного віку, людина отримає SMS-повідомлення з даними про свою пенсію.

У ПФУ розповіли, як скористатися послугою автоматичного нарахування пенсій Інструкція для українців, які хочуть, щоб пенсійні виплати їм призначили в автоматичному режимі, виглядає наступним чином:

  • Потрібно авторизуватися на сайті ПФУ за допомогою електронного підпису (КЕП),
  • Заповнити анкету-заяву і прикріпити скан-копії документів,
  • Поставити електронний підпис під анкетою-заявою і відправити до органу Пенсійного фонду.

Якщо все зробити правильно, то звертатися до відділень ПФУ при виході на пенсію не знадобиться. Всі нарахування будуть проведені автоматично.

Нагадаємо, раніше аналітики повідомили, що в Пенсійному фонді України вже не вистачає грошей на виплату пенсій. Куди пішли кошти ПФУ?