Ощадбанк продовжить термін дії прострочених карт для деяких українців

Багато українців зіткнулися з проблемою неможливості перевипуску платіжних карт в Ощадбанку. Щоб не залишити людей без засобів до існування, у фінустанові ухвалили важливе рішення.

Ощадбанк продовжить термін дії прострочених карт для деяких українців - today.ua

У прес-службі Ощадбанку розповіли, що громадяни України зі статусом "внутрішньо переміщена особа" і які обслуговувалися за тарифним пакетом "Мій рахунок" можуть продовжувати користуватися простроченими платіжними картами до 1 вересня 2021 року. Йдеться про пластикові картки, термін дії яких закінчився під час карантину і закритих пунктів пропуску.

"Якщо ви не змогли забрати нову карту в відділенні, ви можете і далі знімати кошти та розраховуватися старої картою до 31 серпня 2021 року включно", - уточнили в Ощадбанку.

Ощадбанк зі свого боку продовжить перевипускати платіжні карти і доставляти їх в відділення за раніше встановленим графіком. Це робиться для того, щоб пенсіонери могли забрати свої карти при першій можливості. Ощадбанк продовжить термін дії прострочених карт для деяких українців Про те, що карта вже перевипущена і знаходиться в відділенні, Ощадбанк повідомить клієнтів в SMS-повідомленні.

Нагадаємо, що раніше клієнти державного Ощадбанку почали скаржитися, що банк списує відсотки за неіснуючі кредити. Від підступів співробітників фінустанови постраждали багато, в тому числі і пенсіонери.