У новому опалювальному сезоні значно виростуть субсидії на оплату послуг ЖКГ

В Україні виросте середній розмір комунальних субсидій до 2 000 гривень. У Мінсоцполітики зазначили, що допомога від держави на оплату послуг ЖКГ може бути надана навіть тим, хто не має права на отримання субсидії.

У новому опалювальному сезоні значно виростуть субсидії на оплату послуг ЖКГ - today.ua

На прес-конференції глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що в новому опалювальному сезоні громадяни України можуть розраховувати на допомогу в оплаті комунальних послуг. Лазебна уточнила, що з приходом холодів можуть значно вирости комунальні тарифи, в зв'язку з цим, субсидії перерахують автоматично.

У відомстві вже підрахували, що середній розмір субсидій досягне двох тисяч гривень. За її словами, якщо будуть зростати тарифи на комунальні послуги, розмір субсидії для одержувачів буде переглянутий автоматично. Крім того, може бути збільшено число субсидіантів.

У новому опалювальному сезоні значно виростуть субсидії на оплату послуг ЖКГ

"Якщо людина не отримував субсидію, але в результаті зростання тарифів йому знадобилася така допомога, то він може звернутися за нею в будь-який момент", - повідомила Марина Лазебна.

Нагадаємо, українцям розповіли, які доходи враховуються в 2021 році при нарахуванні субсидії. Як правильно розрахувати суму допомоги від держави на оплату ЖКГ-послуг?