У Новій пошті розповіли, як платити менше за пересилку

Один з найбільших операторів поштових перевезень Нова пошта випустив корисну для кожного українця інструкцію, яка допоможе правильно упакувати предмети нестандартної форми і заощадити значну суму грошей на їх пересилці.

У Новій пошті розповіли, як платити менше за пересилку - today.ua

Якщо необхідно відправити в інше місто товар, що не підходить за габаритами до стандартної коробки Нової пошти, відповідної по вазі предмета, то це серйозно ускладнює процес. Щоб не переплачувати за пересилку, доведеться трохи попрацювати.

Для правильної і економічної упаковки посилки вам знадобиться скотч, підходяща за обсягом картонна коробка, ножиці або канцелярський ніж, скотч. На сайті Нової пошти спосіб "проблемної" посилки показали на прикладі килимка для фітнесу.

Для початку пропонується зібрати дно 5-кілограмової коробки, потім підрізати з двох сторін бічні кришки. Це дозволить змінити форму коробки, щоб скручений килимок для фітнесу відмінно помістився. Проклейте місця стику і дно скотчем, щоб всі складові коробки були надійно закріплені. Помістіть килимок для фітнесу в отриману подовжену коробку, заповніть порожнечі папером, плівкою або будь-яким іншим пакувальним матеріалом. І можна нести посилку на пошту.

Такий спосіб дозволить уникнути упаковки предметів нестандартної форми в більш об'ємні коробки, а значить, дасть можливість не переплачувати за посилку.

Нагадаємо, раніше компанія Нова пошта зробила важливу заяву для клієнтів по всій Україні. Поштовий оператор змінює правила роботи.