У Нафтогазі розповіли, чому ціна на газ знижуватися не буде

Українцям не варто сподіватися на зниження тарифів на газ. У Нафтогазі розповіли, від чого насправді залежить ціна блакитного палива для споживачів.

У Нафтогазі розповіли, чому ціна на газ знижуватися не буде - today.ua

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України" пояснили, чому тарифи на газ залишаться високими в найближчому майбутньому. В Україні докорінно змінена система формування цін на блакитне паливо для населення.

Тепер тарифи на газ для українців залежать від вартості природного газу на європейських хабах. Про це повідомили в прес-службі Нафтогазу.

"Основними факторами підвищення цін на газ в Україні є зростання ціни на природний газ в Європі - на травень вартість природного газу на європейських хабах досягла майже 9 грн / куб.м в еквіваленті", - розповіли в Нафтогазі.

У Нафтогазі розповіли, чому ціна на газ знижуватися не буде Підвищення цін на газ на світовому ринку обумовлено зростанням попиту на енергоресурс через погодні умови. Весна поточного року була досить холодною, що і спровокувало збільшення вартості газу.

Підвищення цін на газ в Європі також викликане зниженням запасів природного газу в європейських підземних сховищах, а також зростанням цін на емісію СО2 в ЄС.

Нагадаємо, раніше в Нафтогазі нагадали, що українці можуть отримати знижку на газ. Як це зробити, читайте в нашому матеріалі.