У «Нафтогазі» розповіли про переваги переходу на річний тариф сплати за газ

У НАК «Нафтогазі» заявили, що завершують розробку річного тарифу на газ для населення, який дозволить захистити громадян України від різких стрибків вартості газу в зимовий період. Яким буде новий тариф, і чи варто на нього переходити?

У «Нафтогазі» розповіли про переваги переходу на річний тариф сплати за газ - today.ua

«Нафтогаз», виконуючи доручення уряду України, розробляє новий річний тариф на газ для споживачів, які в зимовий опалювальний період будуть найбільш уразливі в умовах впровадження вільного ринку газу в країні. Таким чином, новий річний тариф буде являти собою середньоарифметичне число, яке зменшить навантаження на бюджет домогосподарств в умовах подорожчання газу через збільшення попиту на тлі відновлення світової економіки і сезонних стрибків цін.

Експерти вважають, що перехід на базовий річний тариф сплати за газ буде страхувати українців протягом усього року від різкого подорожчання блакитного палива на ринку.

У «Нафтогазі» розповіли про переваги переходу на річний тариф сплати за газ За словами глави «Нафтогазу» Андрія Коболєва, робота над формуванням нових пропозицій для населення України знаходиться на завершальному етапі. Можливість підключення до річного тарифу оплати за газ з'явиться вже на початку травня поточного року для всіх українських споживачів.

Нагадаємо, раніше в «Нафтогазі» розповіли, як громадяни України можуть змінити постачальника газу за дорученням. Які потрібні документи для оформлення договору?