У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ

У НАК «Нафтогаз України» розповіли про головні переваги нового річного тарифу на газ для населення, який отримав назву «Фіксований».

У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ - today.ua

Українцям не треба нічого робити, щоб перейти на річний тариф, оскільки з 1 травня 2021 року всі клієнти компанії "Нафтогаз" будуть переведені на «Фіксований» тариф автоматично.

Писати заяву і укладати контракт, щоб підключитися до даного виду оплати за блакитне паливо, потрібно буде тільки тим абонентам, які вирішили змінити постачальника газу.

У «Нафтогазі» розповіли, що в зв'язку з прийняттям Постанови НКРЕКУ №572 від 07.04.2021 р, всі постачальники газу в Україні зобов'язані розробити до 25 квітня поточного року річний тариф на газ і оприлюднити ціни.

«Кожна компанія запропонує клієнтам власну ціну на газ в рамках річного тарифного плану. Ринкова цінова конкуренція триває! Наша компанія назвала новий тарифний план - «Фіксований». І ми як компанія-лідер на ринку навіть в умовах фіксації ціни на 12 місяців готові поборотися за звання - постачальника з більш вигідними цінами на газ», - йдеться в повідомленні НАК «Нафтогаз Укрїни».

Що стосується переваг річного тарифного плану «Фіксований», то в «Нафтогазі» їх назвали п'ять найосновніших.

У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ По-перше, це впевненість в завтрашньому дні, оскільки ціна на газ протягом наступних 12 місяців буде залишатися стабільною.

По-друге, вартість газу не буде залежати від ситуації на ринку.

По-третє, платити потрібно буде щомісяця усереднену суму, яка не вимагатиме занадто великих витрат із сімейного бюджету.

По-четверте, українці без зусиль зможуть в будь-який момент змінити постачальника газу або перейти на новий тариф, наприклад, місячний.

По-п'яте, як і будь-який інший вид тарифних планів, річний контракт «Фіксований» доступний для одержувачів пільг і субсидій на оплату блакитного палива.

Нагадаємо, раніше в «Нафтогазі» розповіли, як можна отримати кешбек з оплати квитанцій.