У monobank пояснили, чому вирішили зменшити кешбек

Один із засновників monobank відкрито заявив, що monobank дуже скоро перегляне суми кешбеків в сторону їх зменшення на тлі рішення платіжних систем Visa і Mastercard.

У monobank пояснили, чому вирішили зменшити кешбек - today.ua

Олег Горохівський попередив клієнтів monobank про швидкий перегляд кешбеков. Суми "бонусів" будуть поетапно зменшено, оскільки власники платіжних систем Visa і Mastercard вирішили знизити ставки інтерчейнджу (комісія, яку магазин перераховує банку, чиєю карткою була виконана оплата за товар або послугу).

Щоб нівелювати фінансові втрати, які принесе зменшення ставки інтерчейнджу, monobank "серйозно змінить кешбек". Про це розповів Олег Горохівський в своєму Telegram.

Співзасновник monobank уточнив, що платіжні системи Visa і Mastercard планують поступово знизити ставки на 40 відсотків протягом двох років. При цьому, банкір уточнив, що остаточне рішення платіжних систем стало компромісним, оскільки спочатку звучали заяви знизити ставки в три рази.

У monobank пояснили, чому вирішили зменшити кешбек

"Перше зниження на 20% відбудеться вже 1 липня цього року і звичайно ж це моментально позначиться на клієнтах-власників карт. Ми, наприклад, будемо змушені з 1.07 серйозно змінити наші кешбеки", - пояснив Олег Гороховський.

Перегляд кешбеків в monobank запланували на червень поточного року. Олег Горохівський пообіцяв користувачам повідомити про остаточне рішення.

Нагадаємо, раніше в monobank попередили про те, що шахраї придумали нову хитру схему для крадіжки грошей. Як захиститися від зловмисників?