У Міносвіти назвали категорії вчителів, яким підвищать зарплати до 4000 доларів

Автор: Шевченко Лилия

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що в Україні викладачі отримуватимуть гідні заробітні плати в розмірі 4000 доларів США або 107 тисяч гривень.

У Міносвіти назвали категорії вчителів, яким підвищать зарплати до 4000 доларів - today.ua

Глава Міністерства освіти Сергій Шкарлет уточнив, що така висока заробітна плата для викладачів цілком реальна в Україні, правда, платити її будуть не всім, а лише одній категорії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як було заявлено під час передвиборної кампанії Володимира Зеленського, з ініціативи Президента в Україні буде створено Університет Президента. Володимир Зеленський взяв під контроль виконання всіх своїх обіцянок народу, тому наполягає на заробітних платах для викладацького складу нового ВНЗ в розмірі 4000 доларів або навіть євро. У Міносвіти назвали категорії вчителів, яким підвищать зарплати до 4000 доларів У той же час, в МОН заявляють, що навіть якщо подібний рівень зарплат і буде впроваджений для педагогів Університету Президента, то не для всіх. Крім того, Шкарлет зазначив, що викладати дисципліни студентам в інноваційному ВНЗ будуть кращі з кращих педагогів України, які мають величезний викладацький досвід за плечима і пройдуть складний конкурс.

Нагадаємо, раніше в МОН оголосили про підвищення заробітної плати вчителям. Коли і на скільки зросте зарплата людей, від якості роботи яких залежить майбутнє цілої країни.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців