В магазинах по всій Україні виявили десятки тисяч неякісних і небезпечних товарів

В магазинах України тільки з початку 2021 року було виявлено понад 70 тисяч небезпечних товарів низької якості. Про це повідомляє Держпродпотребслужба. За даними відомства, щонайменше 72 тисячі неякісних, а також небезпечних для здоров'я споживачів товарів виявили в період з січня по серпень 2021 року.

В магазинах по всій Україні виявили десятки тисяч неякісних і небезпечних товарів - today.ua

Постачальники і виробники, яких викрили в порушенні законодавства і постачанні в роздрібний продаж товарів неналежної вимогам якості, сплатили в казну держави близько 22 мільйонів гривень штрафів. Найбільшу кількість товарів низької якості було виявлено серед радіо-, електричного і електронного обладнання. Небезпечні для здоров'я дітей іграшки, а також різні види взуття також складають велику частку серед неякісних товарів.

Варто відзначити, що незважаючи на штрафні санкції, на ринку України кількість небезпечних і невідповідних нормам товарів стає дедалі більше. В магазинах по всій Україні виявили десятки тисяч неякісних і небезпечних товарів Так, якщо за аналогічний період 2020 року Держпродпотребнадзор прийняв 2595 обмежувальних (корегувальних) заходів, то з початку 2021 року таких заходів було прийнято вже 4339. За перше півріччя 2020 року загальна сума штрафних санкцій склала 8,5 мільйонів гривень, то в 2021 році вона перевищила 22 мільйони гривень.

Нагадаємо, в Україні під виглядом ковбасних виробів продають небезпечний фальсифікат з маркуванням ММО.