Київстар розповів абонентам, як підключити два номери на одну SIM-карту

Багато українців купують дві SIM-карти, щоб один з номерів зробити фінансовим, або щоб мати можливість відключати під час вихідних робочий телефон. Київстар вирішив спростити життя своїм абонентам і запустив відмінну послугу, яка дозволить підключити два номери на одну SIM-карту.

Київстар розповів абонентам, як підключити два номери на одну SIM-карту - today.ua

Якщо ви абонент мобільного оператора Київстар та вам потрібен додатковий номер телефону, то немає ніяких проблем. Просто підключіть нову послугу і насолоджуйтеся зручністю і комфортом. Тепер ви зможете продовжувати спілкуватися з великою кількістю людей по роботі, але при цьому позбутися від настирливих дзвінків в неробочий час, просто відключивши другий номер на своїй основній SIM-карті.

Підключити послугу "Додатковий номер" можна в додатку «Мій Київстар» або за допомогою комбінації *100*33*2# і натисніть кнопку виклику. Система автоматично згенерує ваш новий номер. Вам також відкриється меню для управління послугою. Тут ви зможете розділити робочі та особисті номери телефоном, включити або відключити додатковий номер. Київстар розповів абонентам, як підключити два номери на одну SIM-карту Послуга "Додатковий номер" платна, її підключення обійдеться в 30 гривень, щомісячна плата складе 12 грн 75 коп.

Нагадаємо, раніше в Київстар оголосили про запуск унікальної акції, яка стане в нагоді кожному у вихідні або у відпустці.