У Києві піднялися ціни на однокімнатні квартири через підвищений попит

В українській столиці стрімко зріс попит на однокімнатні квартири на вторинному ринку нерухомості. Всього за рік ціни зросли до 7 відсотків.

У Києві піднялися ціни на однокімнатні квартири через підвищений попит - today.ua

У Києві ріелтори відзначають ажіотаж на житло вартістю від 30 до 50 тисяч доларів. Найчастіше це "однушки" на вторинному ринку, які з початку 2021 року подорожчали на 3-7 відсотків.

Як розповів президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Юрій Піта, за перші п'ять місяців поточного року збільшився попит на "соціальне житло" на вторинному ринку. Йдеться про малогабаритні квартири площею до 50 квадратних метрів в будинках радянської будівлі. На другому місці за рівнем попиту в 2021 році виявилися одно- і двокімнатні квартири в столичних новобудовах.

"Можна говорити, що і первинний, і вторинний ринки зараз в тренді. Найбільше зростання вартості" соціального житла "старої забудови традиційно зафіксовано в Києві, Одесі, Харкові до 7%. У Дніпрі, Львові, Запоріжжі - до 5%", - розповів ріелтор.

У Києві піднялися ціни на однокімнатні квартири через підвищений попитНа думку Піти, українці почали скуповувати порівняно недороге житло заради подальшої здачі в оренду, або щоб забезпечити дітей окремою квартирою. Також громадяни України бачать в покупці нерухомості найбільш надійний спосіб заощадження своїх накопичень.

Нагадаємо, раніше аналітики пророкують Україні обвал цін на квартири в старих будинках.