У Києві змінились ціни на ринку нерухомості: скільки коштує квартира в столиці

Автор: Шевченко Лилия

В українській столиці за період першого півріччя 2021 року, значно змінилися ціни на житло. Статистичні дані консалтингових компаній свідчать про формування нової вартості квартир на вторинному ринку.

У Києві змінились ціни на ринку нерухомості: скільки коштує квартира в столиці - today.ua

Всього за перші шість місяців 2021 року в Києві ціни на житло на вторинному ринку виросли більш ніж на п'ять відсотків. Якщо ж порівнювати ціни на квартири на вторинному ринку з попереднім роком, то подорожчання виявиться ще більш істотним.

Так, в травні поточного року ціни за квадратний метр житла на вторинному ринку нерухомості зросли на 12,6 відсотка, з 1606 до 1809 доларів США за один кв. м. У Києві змінились ціни на ринку нерухомості: скільки коштує квартира в столиці Найдорожче продають квартири в Печерському районі столиці, тут в середньому за один квадратний метр житлової площі просять близько 2806 доларів. Трохи дешевше коштують квартири в Шевченківському районі - $1911 і в Голосіївському - $1711.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найдешевше можна купити квартиру в Деснянському районі Києва - середня вартість становить $977 за один квадратний метр.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, чому житло в Україні подорожчає на 20 відсотків. Причиною стане не тільки підвищення цін на енергоресурси і будматеріали. Уряд підготував неприємний сюрприз для жителів країни.