У Держстаті повідомили про підвищення цін на алкоголь і тютюнову продукцію

В Україні значно подорожчало пиво, міцні алкогольні напої та тютюнова продукція. Про підвищення цін на спиртне і сигарети повідомили в Держстатистики.

У Держстаті повідомили про підвищення цін на алкоголь і тютюнову продукцію - today.ua

Дослідження українського ринку показали стрімке зростання цін на алкоголь і сигарети (з фільтром та без). За останній рік зросла вартість сигарет з фільтром, ціни підвищилися в середньому на 20,1 відсотка, до 46,22 гривень за пачку. Сигарети без фільтра подорожчали на 19,3%, до 41,58 за одну пачку.

У Держстаті відзначають, що серед алкогольних напоїв найбільше за останній рік подорожчало пиво. В середньому ціна за 0,5 л пінного напою стала вище на 5,2 відсотка, до 18,35 грн.

Пляшка горілки об'ємом 0,5 літра стала дорожчою на 1,2 відсотка, в середньому міцний напій подорожчав до 93,33 грн. Вино виросло в ціні найменше, на 0,8 відсотка, пляшка 0,75 літра коштує 67,74 грн.

У Держстаті повідомили про підвищення цін на алкоголь і тютюнову продукцію Варто відзначити, що підвищення цін на алкогольні напої і тютюнову продукцію відбувається не тільки в Україні, а й в усьому світі. Крім того, на тлі загальносвітової економічної кризи, яка виникла через пандемію коронавіруса і впроваджених карантинних обмежень, на глобальному ринку дорожчають продукти харчування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінекономіки розробило план щодо подальшого підвищення цін на алкоголь в Україні. Подорожчають всі міцні спиртні напої, включаючи коньяк. Які ціни чекають українців найближчим часом?