У Німеччині розповіли, коли припинять приймати біженців із України

Автор: Шевченко Лилия

Влада Німеччини повідомила, що на територію держави щодня прибувають тисячі біженців з України. У майбутньому чисельність тимчасових переселенців може значно зрости, якщо відбудеться ескалація конфлікту.

У Німеччині розповіли, коли припинять приймати біженців із України - today.ua

Міністр транспорту та цифрової інфраструктури Фолькер Віссінг повідомив, що Німеччина щодня в перші дні війни в Україні приймала по 8000 біженців із охоплених бойовими діями регіонів. На даний момент потік переселенців зменшився, але теж залишається вельми значним – близько 2500 осіб на день.

Проте, за словами міністра транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини, країна й надалі продовжить тримати свої двері відчиненими для біженців з України. Німеччина готова прийняти всіх переселенців, які потребують допомоги та захисту.

У Німеччині розповіли, коли припинять приймати біженців із України

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми зберігаємо логістичні і транспортні структури, тому що не можемо передбачити хід війни і в будь-який момент можемо зіткнутися зі збільшенням числа біженців. Ми повинні очікувати подальшої ескалації і бути готовими. Ті, хто потребує України, повинні мати можливість знайти притулок у Німеччині", - розповів Фолькер. Вісінг.

Нагадаємо, влада Німеччини вирішила збільшити витрати на українських біженців. На яку допомогу та грошові виплати можуть розраховувати переселенці, які тікають від війни?