У Німеччині з'явиться дешевий проїзний: скільки треба буде заплатити українським біженцям

У Німеччині вирішили запустити новий дешевий проїзний. Цей пільговий квиток змінить "квиток за 9 євро", який в експериментальному режимі діяв в країні влітку. Стало відомо, скільки потрібно буде заплатити українським біженцям.

У Німеччині з'явиться дешевий проїзний: скільки треба буде заплатити українським біженцям  - today.ua

Після початку повномасштабної війни більшість українських біженців виїхали до Польщі та Німеччини, де їм надають усіляку підтримку. Три літні місяці в Німеччині діяв дешевий проїзний квиток вартістю 9 євро для поїздок громадським транспортом та потягами по всій країні. Канцлер Олаф Шольц та представники регіонів домовилися про фінансування нового проїзного вартістю 49 євро.

За даними видання DW, пасажири найближчим часом матимуть змогу користуватися так званим "німецьким квитком" – deutschlandticket. Це єдиний місячний проїзний для поїздок на території Німеччини у різних видах громадського транспорту, крім швидкісних поїздів.

"Німецький квиток" з'явиться незабаром. Ми усунули всі перешкоди", – наголосив Шольц.

Раніше повідомлялося, що представники федерального центру та регіонів Німеччини раніше не могли домовитися, за рахунок яких коштів фінансуватимуть цей проект. Наразі проблеми усунуті.

У Німеччині з'явиться дешевий проїзний: скільки треба буде заплатити українським біженцям

Нагадаємо, що "квиток за 9 євро" перестав діяти з 1 вересня. Німецький транспорт повернувся до звичайних тарифів, що спровокувало невдоволення місцевих жителів. Відомо, що місячний квиток на громадський транспорт у Берліні коштує 86 євро.

У листопаді міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінг заявив, що проїзний квиток за 49 євро може діяти до кінця цього року. Проте представники транспортних компаній вважали, що запуск нового проїзного відбудеться не раніше 1 квітня 2023 року.

Раніше повідомлялося, які вакансії та зарплати пропонують українським біженцям у Німеччині.

ДЖЕРЕЛОdw.com