Укрзалізниця заявила про зміни у роботі після переходу на зимовий час

Український перевізник Укрзалізниці оголосив про запровадження нового графіка роботи руху пасажирських поїздів. Зміни буде введено відразу після того, як країна переведе стрілки годинників на зимовий час.

Укрзалізниця заявила про зміни у роботі після переходу на зимовий час - today.ua

Традиційно в останню неділю жовтня, а точніше о четвертій годині ранку 31 жовтня 2021 року, Україна перейде на зимовий час. Стрілки годинника переведуть на одну годину тому.

Пасажирам Укрзалізниці нагадали, що у зв'язку з переходом країни на зимовий час, у квитках час відправлення та прибуття поїзда буде вказано з урахуванням переведення стрілок. Крім того, зміни за часом заздалегідь узгоджуються з адміністраціями залізниць сусідніх країн. Укрзалізниця заявила про зміни у роботі після переходу на зимовий час

"У зв'язку з переходом на зимовий час 31 жовтня 2021 року о 4 годині за київським часом, стрілки годинника будуть переведені на одну годину тому. У квитках на поїзди формування "Укрзалізниці" вказано вже відкоригований графік руху пасажирських та приміських поїздів. Тому мандрівникам, які запланували поїздки цього вихідного дня, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі друзів чи гостей, слід бути уважними і вчасно привести у відповідність час на своєму годиннику", — йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Нагадаємо, Укрзалізниця знайшла спосіб легально перевозити невакцинованих пасажирів. Як потрапити до поїзда без ковід-сертифіката.