Укрзалізниця запустила продаж квитків зі знижкою у певні дні тижня

Українці можуть суттєво заощадити на купівлі квитків на залізничний транспорт, якщо бронюватимуть їх не лише заздалегідь, а й у певні дні тижня. Укрзалізниця встановила графік продажу квитків, коли діятимуть підвищені чи знижені тарифи.

Укрзалізниця запустила продаж квитків зі знижкою у певні дні тижня - today.ua

Звичайно, якщо людина вирішила їхати в останній момент і вирушила за покупкою квитка на пасажирський поїзд у день його відправлення, то дні тижня вже не грають ролі. А ось для тих, хто наперед планує свої поїздки, Укрзалізниця підготувала приємні "бонуси".

"Дешеві" дні в Укрзалізниці, коли квитки продають зі знижкою в 10%, - це вівторок та середа. Українцям, які хочуть заощадити на переїзді, варто замислитися над покупкою квитків на будь-яку дату саме в ці дні тижня. Укрзалізниця запустила продаж квитків зі знижкою у певні дні тижня По п'ятницях та неділях купівля квитків на потяги Укрзалізниці коштують дорожче на 10%. Щоб не переплачувати суттєвої суми, краще в ці дні квитки не купувати. До того ж, саме по п'ятницях та неділях фіксуються найдовші черги за квитками до кас залізничних вокзалів.

По понеділках, четвергах та суботах на купівлю квитків у будь-якому напрямку діятиме базовий тариф, без змін. Бронювання квитків у ці дні не дозволить заощадити, але й не вимагатиме переплат.

Нагадаємо, раніше Укрзалізницю звинуватили у продажу квитків онлайн на неіснуючі місця. Пасажирам слід бути уважними.