В “Укрзалізниці“ розповіли, як пасажири можуть заощадити на квитках до 65% і чи підвищуватимуться ціни найближчим часом

Український перевізник Укрзалізниця повідомив про плани підвищення цін на проїзд у залізничному транспорті у 2022 році. В компанії розповіли, як зміняться тарифи та ціни на квитки для пасажирів.

В “Укрзалізниці“ розповіли, як пасажири можуть заощадити на квитках до 65% і чи підвищуватимуться ціни найближчим часом - today.ua

Укрзалізниця з 29 квітня 2021 року почала проводити індексацію цін на квитки для пасажирів. Перерахунок тарифів у поточному році було заплановано заздалегідь та виконується відповідно до фінансового плану компанії-перевізника.

Індексація вартості квитків відбулася узгодження з трьома міністерствами, а також залізничними профспілками. У зв'язку з цим ціни на проїзд у пасажирських поїздах підвищуються на 2% щомісяця до кінця 2021 року.

В Укрзалізниці зазначають, що планів щодо підвищення цін на проїзд у залізничному пасажирському транспорті у 2022 році поки що немає. В “Укрзалізниці“ розповіли, як пасажири можуть заощадити на квитках до 65% і чи підвищуватимуться ціни найближчим часом Компанія-перевізник також нагадує українцям, що пасажири можуть заощадити значну частину вартості квитка, якщо подбають про його придбання заздалегідь.

"Вже зараз пасажири можуть заощадити до 65% вартості квитка, плануючи свою подорож наперед", - зазначили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця повідомила про введення в експлуатацію нових вагонів. На які умови можуть розраховувати пасажири?