Укрпошта запустила новий вид грошових переказів

Національний поштовий оператор Укрпошта запустив нову функцію, яка вже доступна для всіх на сайті компанії. Тепер здійснити грошовий переказ стало набагато простіше.

Укрпошта запустила новий вид грошових переказів - today.ua

На веб-сайті Укрпошти з'явилася можливість переказати грошові кошти з використанням національної платіжної системи (НПС) Простір, яка була створена і запущена НБУ.

Як розповіли в Нацбанку, здійснити гроші на сайті Укрпошти тепер можна трьома способами:

  • з картки на картку НПС Простір,
  • з картки НПС Простір на картку будь-якої міжнародної платіжної системи,
  • з картки міжнародної платіжної системи на картку НПС Простір.

Щоб правильно перевести грошові кошти з картки на картку на сайті Укрпошта, необхідно вказати реквізити рахунку відправника, суму переказу і номер картки одержувача. У НБУ стверджують, що операція з переказу коштів буде завершена протягом декількох хвилин. Укрпошта запустила новий вид грошових переказів За переказ грошей через карти Простір на веб-сайті Укрпошти доведеться сплатити комісію в розмірі 0,3% від суми переказу 5 гривень в якості додаткової комісії, яка стягується банком-емітентом, в якому відкрито рахунок отримувача коштів.

В рамках однієї транзакції сума переказу не повинна перевищувати 14,999 тисяч гривень разом з комісійними витратами. Протягом 24 годин можна здійснити не більше п'яти грошових переказів, їх загальна сума не повинна перевищувати 65 тисяч гривень. За місяць дозволяється здійснити не більше 50 перекладів з однієї карти, їх загальна сума не повинна бути більше 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, Укрпошта підвищила тарифи на свої послуги. Які операції будуть коштувати тепер набагато дорожче?