Укрпошта прискорила доставку посилок: компанія вирішила головну проблему клієнтів

Автор: Леся Ловіцька

Укрпошта прискорила доставку посилок. Компанія запустила першу автоматичну лінію сортування, яка здатна обробити за добу у вісім разів більше позицій, ніж вдавалося вручну. Таким чином вдалося вирішити головну проблему клієнтів.

Укрпошта прискорила доставку посилок: компанія вирішила головну проблему клієнтів  - today.ua

Багато клієнтів знають, що Укрпошта пропонує нижчі тарифи на відправлення посилок, ніж приватні конкуренти. Однак вони, як правило, приходили пізніше. Процес очікування речей, які надсилають через національного оператора, скоротиться. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Раніше працівники не встигали оперативно обробляти посилки у сортувальних центрах через великі об'єми. З проблемою впоралися завдяки запуску роботизованих сортувальних ліній для дрібних посилок.

Одна смуга здатна обробляти понад 150 тисяч посилок на день, а вручну вдавалося у вісім разів менше. Число оброблених вантажів за годину досягне 8000 замість 400.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Вказано, що для введення конвеєра на 64 напрямки довелося працювати п'ять місяців. Укрпошта проаналізувала методологію і тепер на їх виготовлення та запуск передбачено 4-12 тижнів.

"Ми покращили не лише показник швидкості, а й точність сортування. Тому, починаючи з сьогоднішнього дня, ви зможете отримати нові враження від користування нашими поштовими послугами, оцінити швидкість та якість доставки. Цього року плануємо встановити ще як мінімум 4-5 нових ліній, а план на першу половину 2024 року - повністю перейти на автоматизований режим сортування по всій країні", - зазначив глава Укрпошти.

Смуги створили українські інженери-розробники з UISLabs на десяти вітчизняних підприємствах. Обладнання поставило ТОВ „Українські інтелектуальні системи”. Смілянський вважає, що це ще один привід пишатися нашою країною та її професіоналами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Під час війни цей проект загальмував, бо відомі міжнародні компанії не були готові постачати в Україну. І це добре... Сподіваюся, що зовсім скоро ми чутимемо замість "ну чого ж так довго", "а Укрпошта досить непогано доставляє, а ціни – вогонь", - наголосив директор компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укрпошта знизила тарифи на посилки до Німеччини.